2.8.2014 se ve Starém Smokovci ve Vysokých Tatrách konal 3. ročník běhu na Slavkovský štít Tatranská šelma Vertical. A Salomon byl u toho jako partner závodu. Tento rok se na start postavilo 199 běžců devíti evropských národností. Pro náročnou trasu 7,2 km s převýšením 1 427 m byl stanoven časový limit 2 hodiny. První místo získal již potřetí slovenský závodník Jozef Hlavčo s neuvěřitelným časem 1:02 a vytvořil tak nový rekord závodu. Vítězům a všem závodníkům gratulujeme k úspěchu a zveme Vás na další závod v horském ultra maratonu Tatranská šelma Ultra o délce 55,1 km a převýšením 3 126 m, který se bude konat 23.8.2014. Více informací naleznete na www.tatranskaselma.com.

Salomon – partner jednoho z nejtěžších závodů ve střední Evropě – Tatranská šelma Vertical-1 Salomon – partner jednoho z nejtěžších závodů ve střední Evropě – Tatranská šelma Vertical-2 Salomon – partner jednoho z nejtěžších závodů ve střední Evropě – Tatranská šelma Vertical-3 Salomon – partner jednoho z nejtěžších závodů ve střední Evropě – Tatranská šelma Vertical-4